У Мінкульті заявили про непричетність своїх посадових осіб до "справи Гримчака"

Міністерство культури України Об этом сообщает productivity.in.ua со ссылкой на СМИ.

Міністерство культури України заявляє про непричетність своїх посадових осіб до справи щодо вимагання хабара з боку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака і його помічника.

Про це йдеться у роз’ясненні міністерства.

"З 1 січня 2019 року, зі вступом в дію змін до чинного законодавства, на період до затвердження у встановленому порядку історико-архітектурного опорного плану, Мінкультури не має жодних правових підстав погодження будь-якого нового будівництва на території історично населених місць, у тому числі, м. Києва", – йдеться в роз’ясненні.

Відтак, як наголошують в Мінкульті, будь-які звинувачення чи підозри щодо зловживань з питань містобудівних перетворень працівниками Мінкультури є "безпідставними, надуманими та такими, що не базуються на жодній з норм права".

"Міністерство не погоджує проекти будівництва чи реконструкції будівель в історично населених місцях, у тому числі в м. Києві", – додали у прес-службі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1565861666-u-minkulti-zayavili-pro-neprichetnist-svoyih-posadovih.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя