Ужгородський підприємець Маргарита Мощак подала до суду на Ратушняка

Ужгородський підприємець Маргарита Мощак подала до суду на Ратушняка

Відповідачами у справі виступають мер Ужгорода сергій Ратушняк, а також редакції та редактори газет "Трибуна", "Ужгород" та власник Інтернет сайту http://clipnews.info .

Маргарита Мощак вимагає визнати усі наведені в позові відомості недостовірними і такими, що принижують її честь, гідність і ділову репутацію як приватного підприємця, голову правління Регіонального відділення Українського Союзу промисловців та підприємців, людину, що веде активну громадську діяльність. Відтак усі вищезазначені ЗМІ та інтернет сайти, які паплюжили її ім’я, повинні спростувати усі недостовірні публікації, редактори — вибачитися, а Ратушняк відшкодувати завдану моральну шкоду.

Нещодавно аналогічний позов виграв начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища Андрій Погорєлов.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, до суду про друковані і усні публічні звинувачення від "рупора" Ратушняка Миколи Кошути звернувся заступник прокурора Ужгорода Андрій Малинич.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/73747-Uzhhorodskyi-pidpryiemets-Marharyta-Moshchak-podala-do-sudu-na-Ratushniaka”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя